VK Slávia SvidníkKADETI / ROZPIS ZÁPASOV

Dátum/čas Domáci Hostia Kolo TZ
18.10.2015 Svidník A Svidník B 1 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
18.10.2015 Svidník A Svidník B 1 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
15.11.2015 Svidník B St. Ľubovňa 2 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
15.11.2015 Svidník A Košice 2 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
15.11.2015 Svidník B St. Ľubovňa 2 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
15.11.2015 Svidník A Košice 2 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
06.12.2015 Prešov Svidník A 3 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: Gymnázium Konštantínova 2
06.12.2015 Košice Svidník B 3 LZ-I.
o 11:00 hod. miesto: HA Južná trieda 10
06.12.2015 Košice Svidník B 3 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: HA Južná trieda 10
06.12.2015 Prešov Svidník A 3 LZ-I.
o 14:00 hod. miesto: Gymnázium Konštantínova 2
17.01.2016 Svidník B Poprad 4 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
17.01.2016 Svidník A St. Ľubovňa 4 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
17.01.2016 Svidník B Poprad 4 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
17.01.2016 Svidník A St. Ľubovňa 4 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
24.01.2016 Prešov Svidník B 5 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: Gymnázium Konštantínova 2
24.01.2016 Poprad Svidník A 5 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: SSOŠ PP - Veľká
24.01.2016 Poprad Svidník A 5 LZ-I.
o 12:00 hod. miesto: SSOŠ PP - Veľká
24.01.2016 Prešov Svidník B 5 LZ-I.
o 14:00 hod. miesto: Gymnázium Konštantínova 2
14.02.2016 Svidník B Svidník A 6 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
14.02.2016 Svidník B Svidník A 6 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
13.03.2016 St. Ľubovňa Svidník B 7 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: ŠH Tehelná 1
13.03.2016 Košice Svidník A 7 LZ-I.
o 11:00 hod. miesto: HA Južná trieda 10
13.03.2016 St. Ľubovňa Svidník B 7 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: ŠH Tehelná 1
13.03.2016 Košice Svidník A 7 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: HA Južná trieda 10
03.04.2016 Svidník B Košice 8 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
03.04.2016 Svidník A Prešov 8 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
03.04.2016 Svidník B Košice 8 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
03.04.2016 Svidník A Prešov 8 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
10.04.2016 Poprad Svidník B 9 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: SSOŠ PP - Veľká
10.04.2016 Poprad Svidník B 9 LZ-I.
o 12:00 hod. miesto: SSOŠ PP - Veľká
17.04.2016 St. Ľubovňa Svidník A 9 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: ŠH Tehelná 1
17.04.2016 St. Ľubovňa Svidník A 9 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: ŠH Tehelná 1
24.04.2016 Svidník B Prešov 10 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
24.04.2016 Svidník A Poprad 10 LZ-I.
o 10:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
24.04.2016 Svidník B Prešov 10 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: ZŠ Karpatská
24.04.2016 Svidník A Poprad 10 LZ-I.
o 13:00 hod. miesto: SOŠ, Bardejovská 18
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.