VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkMladší žiaci Slávie Svidník majstrami republiky

Mladší žiaci Slávie Svidník majstrami republiky
12.09.2016
Cez víkend v Prievidzi vyvrcholili finálové turnaje vo volejbale mladších žiakov. Na turnaji sa predstavili v skupine „A“ VKM Stará Ľubovňa, VKP Bratislava, VK Nové Mesto nad Váhom a domáci tím VK Prievidza, v skupine „B“ sa stretli ŠVK Tatran Banská Bystrica, VK Slávia Svidník, VK Tajovského Senec a VŠK Púchov.

VK Slávia SvidníkNielen juniori, kadeti, ale už aj žiaci sú Majstri SR

Nielen juniori, kadeti, ale už aj žiaci sú Majstri SR
20.05.2016
Od piatku, do nedele (20.- 22. mája 2016) sa uskutočnil finálový turnaj o majstra Slovenskej republiky v kategórii Starší žiaci. Osmičku najlepších tvorili, v skupine "A" domáca VKM Stará Ľubovňa, ŠVK Bílikova Bratislava, ŠVK Tatran Banská Bystrica a VK Slávia Svidník. V skupine "B" VK Nové Mesto nad Váhom, AVK Magnezit Revúca, VŠK Púchov a ŠK Gymnázium Humenné. Najlepšie sa s turnajom vysporiadali žiaci VK Slávia Svidník a stali sa najlepším družstvom Slovenska.

VK Slávia SvidníkPo kadetoch sme majstri SR aj v juniorke

Po kadetoch sme majstri SR aj v juniorke
12.05.2016
Od piatka do nedele (13.-15. mája 2016) sa vo Svidníku uskutočnia Majstrovstvá Slovenskej republiky vo volejbale juniorov. Záverečný turnaj, z ktorého vzíde najlepšie družstvo v tejto vekovej kategórii si zahrajú. Zo skupiny západ VK Nové Mesto nad Váhom, VKP Bratislava a VK Bystrina SPU Nitra. Zo skupiny východ MVK Stará Ľubovňa, VK KDS - Šport Košice a domáci VK Slávia Svidník. Titul obhajuje Nové Mesto nad Váhom.

VK Slávia SvidníkSme MAJSTRI SR v kategórii kadeti

Sme MAJSTRI SR v kategórii kadeti
08.05.2016
Finálový turnaj M SR – kadeti, Košice, 6.- 8. máj 2016,
Na finálový turnaj M-SR kadetov sa prebojovali zo skupiny západ: VK Nové Mesto nad Váhom a VK Bystrina SPU Nitra, zo skupiny stred: VKM Žilina a MVK Lokomotíva Zvolen a zo skupiny východ VK Slávia Svidník a KDS - šport Košice. Tak ako pred rokom, ani teraz sme nenašli premožiteľa a titul sme zaslúžene obhájili.

VK Slávia SvidníkDvadsiatka v príprave na KME s Rumunskom a so Slovinskom. V zostava aj Svidníčania Goč, Kozák a Goban

Slovenská volejbalová federácia
18.06.2016
Slovenská volejbalová reprezentácia mužov do 20 rokov začala prípravu na 3. kolo kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2016. Zverenci Ivana Hiadlovského budú o miestenku na šampionát bojovať od 7. do 10. júla v Minsku proti domácemu Bielorusku, Česku a Dánsku. Na šampionát do Bulharska (2.-10. september) postúpia prví dvaja.

VK Slávia SvidníkVolejbal vo Svidníku bude mať nové vedenie

05.06.2016
Po ôsmich rokoch odchádzajú z čela vedenia svidníckeho volejbalu bratia Ján a Marián Hirčkovci. Podľa už bývalého predsedu predstavenstva klubu J. Hirčka momentálne prebiehajú rokovania, ktorých výsledkom bude pravdepodobne nový subjekt, ako nástupnícka organizácia VK Slávia Svidník

VK Slávia SvidníkMajstrami Slovenska starších žiakov sa stal Svidník

Majstrami Slovenska starších žiakov sa stal Svidník
23.05.2016
Stará Ľubovňa privítala v dňoch 20. - 22. 05. 2016 účastníkov finálového turnaja majstrovstiev Slovenskej republiky vo volejbale žiakov. Suverénnym víťazom majstrovstiev sa stal Svidník, ktorý vyhral všetky zápasy a nestratil ani jediný set. Svidnícki žiaci tak získali už štvrtý titul v rade

VK Slávia SvidníkVK Slávia Svidník - COP Trenčín 3:1 (18, -23, 20, 21), zlatý set 19:17

02.05.2016
Volejbalisti Svidníka misiu v poslednom domácom zápase v sezóne 2015/2016 zvládli. Najskôr zdolali mladých Trenčanov 3:1, čím si vynútili zlatý set, v ktorom odvrátili štyri setbaly, aby si nakoniec po víťazstve 19:17 pripísali na konto konečné 7. miesto.

VK Slávia SvidníkSvidník sa chce so sezónou rozlúčiť poctivým výkonom

30.04.2016
Pred posledným zápasom v sezóne sú karty pre VK Slávia Svidník a COP Trenčín rozdané jasne. Po prehre 0:3 potrebujú Svidníčania vyhrať za tri body a ešte k tomu zvládnuť zlatý set.

VK Slávia SvidníkVK Slávia Svidník – VK Prievidza 1:3 (-22, -21, 18, -25)

16.04.2016
Volejbalisti VK Slávia Svidník prehrali doma po viac ako štyroch mesiacoch, no prehra s Prievidzou prišla v najnevhodnejší čas. Východniari mali vďaka výhre 3:2 v prvom zápase túto minisériu výborne rozohranú, hostia však zbrane nezložili a po víťazstve 3:1 si o 5. miesto zahrajú oni.